AMICUS

Start

Od naszych wspaniałych gości weselnych otrzymaliśmy piękny prezent, tygodniowy pobyt w naszych cudownych Tatrach. Letnio jesienna sceneria która powitała nas po przyjeździe była wręcz bajkowa. Niektóre liście przybierały już odcienie żółci a część była wciąż soczyście zielona. Kiedy zobaczyliśmy nasze  apartamenty w tatrach nie mogliśmy uwierzyć własnym oczom. Przepięknie urządz
więcej na temat: Podróż poślubna w Tatrach
Link do strony obiektu: 

www.amicus.z-ne.pl

 

Obiekt oddany został do użytku gości 1995 roku i od tego czasu cieszy się nie malejącym powodzeniem. Położony jest w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie popularnych szlaków turystycznych na Giewont, do Doliny Strążyskiej, do Doliny Białego przez co daje gościom poczucie ciszy i bliskiego kontaktu z przyrodą. Jednocześnie niewielka odległość od centrum - spacerem około 10 minut i ceny na każdą kieszeń to nasz największy atut. W pobliżu obiektu znajdują się wyciągi narciarskie dla początkujących pod Lipkami i przy Romie.

Na parterze obiektu znajduje się Grill Bar, gdzie można smacznie i niedrogo cieszyć podniebienie szerokim wyborem dań i deserów. Do Państwa dyspozycji jest zamykany na noc parking oraz plac zabaw dla najmłodszych pociech.

Oferujemy Państwu:
- 28 miejsc,
- 11 pokoi,
-wszystkie pokoje z łazienkami,
- TV,
- TV sat,
- Radio.

Organizujemy również małe przyjęcia, komunie, chrzciny dostosowując menu do życzeń i upodobań klientów.

Centrum: ok. 10 min
Wyciągi narciarskie dla początkujących pod Lipkami.

Z przystanku odchodzą BUSy którymi można przemieszczać się w kierunku centrum, PKP, PKS, Kuźnic, Doliny Chochołowskiej.

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
AMICUS
Podróż poślubna w Tatrach